#1 2013-03-31 19:44:54

Alonse

Nero Famiglia

Zarejestrowany: 2013-03-30
Posty: 29
Punktów :   
Orientacja: Heteroseksualna
Wiek: 19
Moc: Zamiana wzrokiem w kamień

Dworzec centralny

To właśnie stąd decydowane jest w którą stronę i o której uda się dany pociąg. Owa branża przejazdowa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu zarówno na komfort podróży jak i ściśle przestrzegane terminy. Jeszcze nigdy nie odnotowano tu chociażby sekundy opóźnienia. Podejrzewa się że właściciele wykorzystują w tym celu jakąś specyficzną moc. Jednak nikomu owe pogłoski nie przeszkadzają, grunt że wszystko jest dobrze i na czas. Złą, a zarazem dobrą wiadomością dla konkurujących gangów jest fakt że jest tu zbyt głośno i tłoczno by coś niepostrzeżenie przekazać lub przemycić nie wzbudzając niczyich podejrzeń.

Offline

 

#2 2013-09-08 17:53:14

 Tomi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 28
Punktów :   
Godność: Tomi Hara
Orientacja: Hetero..chyba o.O
Wiek: 17
Moc: Brak,hoho =3=

Re: Dworzec centralny

Dziewczyna powolnym krokiem szła sobie,bez większego celu. W uszach miała słuchawki,a w ręku trzymała telefon i przeglądała FB. Westchnęła i spojrzała przed siebie. Nawet nie zauważyła,że znalazła się na dworcu. Zła na siebie,zdjęła słuchawki i schowała telefon. Nie dość,że nie wiedziała gdzie jest,to jeszcze nikogo w tym mieście nie znała żeby się spytać gdzie ma iść. A obcego za żadne skarby nie zapyta...bo się wstydziła,po prostu. Nasunęła rękawy swetra na dłonie,drżąc z zimna. Szybko marznie,nie można powiedzieć. Wnerwiona,usiadła na jakąś ławkę. Patrzyła na ludzi i szukała kogoś,kogo mogłaby zapytać o drogę powrotną. Jednak,jak na razie  takiego nie znalazła. Ona chyba sama prędzej dojdzie do domu niż podniesie swoje zacne cztery litery i zapyta się o drogę. Taki typ,nie ma co poradzić. Nawet nie pomyślała,zeby sięgnąć ręką i wyjąć telefon w którym miała dostęp do internetu,po czym sprawdzić jak ma iść. Ale po co,przecież lepiej jest marznąć na jakimś dworcu.

Ostatnio edytowany przez Tomi (2013-09-08 17:55:23)

Offline

 

#3 2013-09-08 22:18:07

Takeru Toretto

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 94
Punktów :   
Godność: Takeru Toretto
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 21
Moc: Utwardnianie Skóry.
Ubiór: Luźny

Re: Dworzec centralny

Zmęczony po dniu jak dniu przechodzący obok dworca Takeru pomyślał czemu by nie zajrzeć co się ciekawego dzieje. Idąc kawałek Takeru po chwili pomyślał po co mam dalej iść jak mogę usiąść i zapalić jointa. Jak powiedział taki zrobił usiadł na ławce koło jakiejś niskiej dziewczyny. Po tym jak usiadł sprawdza czy ma w kieszeni ognia ale okazuje się, że nie ma ognia i pyta się siedzącej obok niego dziewczyny :
-Ej mała masz może ognia ?
Po czym czeka na odpowiedz.

Ostatnio edytowany przez Takeru Toretto (2013-09-08 22:19:08)

Offline

 

#4 2013-09-08 22:38:22

 Tomi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 28
Punktów :   
Godność: Tomi Hara
Orientacja: Hetero..chyba o.O
Wiek: 17
Moc: Brak,hoho =3=

Re: Dworzec centralny

Dziewczyna ciaśniej objęła się kurtką. Jej ciemne oczy bacznie śledziły poczynania ludzi. Jedyni się zegnali,drudzy zaś padali sobie w ramiona po drugiej rozłące. Westchnęła. Tyle uczuć,jedno miejsce.  Sama zajęta obserwowaniem nawet nie zauważyła,jak obok niej usiadł jakiś chłopak. Albo raczej mężczyzna,kto wie. Nie zaważyła by go,gdyby nie fakt,że się do niej odezwał. Powoli odwróciła się w jego stronę. Jej twarz nie wyrażała nic,żadnych emocji,ale w środku obawiała się konfrontacji z kimkolwiek. Westchnęła i z niechęcią odpowiedziała
-Przykro mi,nie mam. Nie palę-gardziła tym całym świństwem. Alkoholem,fajkami. Wszystkimi używkami. Odwróciła wzrok,myślą,że chyba nic więcej od niej nie chce.

Offline

 

#5 2013-09-08 23:04:55

Takeru Toretto

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 94
Punktów :   
Godność: Takeru Toretto
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 21
Moc: Utwardnianie Skóry.
Ubiór: Luźny

Re: Dworzec centralny

Widząc, że dziewczynie jest zimno w taki ciepły dzień robi dziwne oczy a po chwili odpowiada:
-No spoko
Po czym Takeru wstaje i zatrzymuje przechodniego bierze od niego zapalniczkę odpala jointa i oddaje mu ją po czym siada z powrotem na miejsce koło dziewczyny i wypuszcza na nią dym z ust.
-Gdzie moja kultura ? A może chcesz spróbować ?
Co prawda Takeru nie lubi nowego towarzystwa ale kultura musi być. Po czym bierze następnego bucha i wypuszcza na dziewczynę.

Offline

 

#6 2013-09-08 23:19:10

 Tomi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 28
Punktów :   
Godność: Tomi Hara
Orientacja: Hetero..chyba o.O
Wiek: 17
Moc: Brak,hoho =3=

Re: Dworzec centralny

Dziewczyna zbytnio nie zwracała uwagi na chłopaka zajęta sama sobą. Przyglądała się przyjeżdżającym i odjeżdżającym pociągom. Czując dym,zerknęła na chłopaka. Czyżby wcześniej nie dała mu jasno do zrozumienia,że nie pali. Ani,że nawet nie toleruje palenia? Miała wtedy ochotę wstać i odejść,ale tego nie zrobiła. Kto wie dlaczego,po prostu się nie ruszyła. Cała obróciła się w jego stronę.
-Nie..dziękuję-powiedziała niezbyt miłym tonem głosu,dającym do zrozumienia,żeby dał sobie spokój i żeby jej nie zaczepiał. Wyciągnęła telefon,a do jednego ucha włożyła słuchawkę i puściła muzykę. Odwróciła się i zaczęła słuchać.

Offline

 

#7 2013-09-08 23:33:36

Takeru Toretto

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 94
Punktów :   
Godność: Takeru Toretto
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 21
Moc: Utwardnianie Skóry.
Ubiór: Luźny

Re: Dworzec centralny

-Okey ja tylko pytałem z kultury.
Po czym chłopak brał kolejne buchy i za każdym razem wydmuchiwał na twarz dziewczyny specjalnie by ją zdenerwować ponieważ lubił denerwować ludzi. Gdy już spalił całego Jointa zaczął patrzeć kątem oka na krągłości dziewczyny których dużo gdyż dziewczyna była bardzo chuda. Aczkolwiek uważał by go nie przyłapała bo mogło by to się skończyć na spoliczkowaniu. Po skończeniu patrzenia na dziewczynę wyciąga telefon by zobaczyć która godzina widząc, że przesiedział już dobre 20min ma zamiar wyjść z Dworca aczkolwiek nie śpieszy mu się. Ponieważ fajnie mu się denerwuje dziewczynę są to tak zwane końskie zaloty.

Offline

 

#8 2013-09-09 08:45:48

 Tomi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 28
Punktów :   
Godność: Tomi Hara
Orientacja: Hetero..chyba o.O
Wiek: 17
Moc: Brak,hoho =3=

Re: Dworzec centralny

Dziewczyna starała się go ignorować. Co,ofiarę sobie znalazł? O,co to to nie. W końcu nawet muzyka zaczęła ją denerwować. Jednak to,że specjalnie wydmuchiwał na nią dym...to po pewnym czasie doprowadziło ją do niemalże szału. Powoli odwróciła się w jego stronę. W ręce której nie widział trzymała już coś ciężkiego. Po drodze znalazła jakąś belkę,rurę,grunt że jest ciężkie. Chwilę przed tym kiedy ostatni raz buchnął na nią dymem,zamachnęła się i uderzyła go w głowę. Bez słowa odwróciła się i już nie zwracała na niego uwagi. Wgapiła się jakiś totalnie nieistotny przedmiot. Miała nadzieje,że w tym momencie chłopak sobie pójdzie. A jeżeli ni to sama się podniesie i postara się wrócić do domu

Offline

 

#9 2013-09-09 09:04:31

Takeru Toretto

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 94
Punktów :   
Godność: Takeru Toretto
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 21
Moc: Utwardnianie Skóry.
Ubiór: Luźny

Re: Dworzec centralny

Chłopak widząc lecącą w jego stronę belke zdążył użyć swojej mocy na swój polik więc nic praktycznie nie poczuł.
-Hahahaha co tak słabo ? Chłopak nie nauczył cię jak się rozwala komuś ryj ? - A jak już  skończył naśmiewać się z dziewczyny i dodał.
-Nie no sorry mała nudziło mi się musiałem kogoś po wkurwiać. Nie wyglądasz na tutejszą to miejsce nie jest najlepsze dla nowych. Coś o tym wiem.- Po chwili dodał
-Radze Ci uważać na siebie są tu o wiele gorsi ode mnie. -
Takeru czeka na odpowiedz dziewczyny z miną nie wydającą za grosz jakichkolwiek emocji.

Offline

 

#10 2013-09-09 09:12:08

 Tomi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 28
Punktów :   
Godność: Tomi Hara
Orientacja: Hetero..chyba o.O
Wiek: 17
Moc: Brak,hoho =3=

Re: Dworzec centralny

Dziewczyna była zaskoczona faktem,że nic mu nie zrobiła. Nie wiedziała co jest z tym kolesiem nie tak. Wstała i wbiła mu belkę w żebra. Prychnęła i dodała
-Nie miałam chłopaka,kretynie-odpowiedziała,z pogardą w głosie. Już miała sobie pójść,kiedy usłyszała,że coś do niej mówi.
-Nie twój interes-powiedziała krótko. Co go obchodziło czy jest nowa,czy też nie? Jej sprawa.
-Jakoś sobie poradzę- dodała.Pieprzony kretyn. Zachowywał się jakby był wszech wiedzący i wszech mogący. Wkurzył ją,nie ma co. Patrzyła na niego,zastanawiając sie czy iść,czy zostać. Jak na razie trzymała się drugiej opcji.

Offline

 

#11 2013-09-09 09:21:43

Takeru Toretto

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 94
Punktów :   
Godność: Takeru Toretto
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 21
Moc: Utwardnianie Skóry.
Ubiór: Luźny

Re: Dworzec centralny

Takeru nie chciał podnosić ręki na dziewczynę aczkolwiek prawie się sama mu wyrwała do odruchu po opanowaniu się powiedział:
- Eyy teraz to bolało ;// Nie musiałaś tak ostro ^.-- Chłopak poczuł ból ponieważ jeszcze chwila brakowała do następnego użycia mocy.
-Sorra nie widziałem, że nie masz chłopaka ale taka ładna dziewczyna bez chłopaka to nowość w moich oczach. - Po czym chłopak ocierał swój ból bo jeszcze lekko bolało.
Patrzał na jej całokształt i dodał:
- Po co te nerwy ? Radze Ci uważać na siebie dość ładna z ciebie dziewczyna wiem co mówię. Może jednak Ci pomogę co? Za to jaki chamski byłem wolał bym Ci pomóc.- Powiedział chłopak dalej ocierając punkt w który dziewczyna go uderzyła.
-A no tak sorry za moje zachowanie. Ale nudziło mi się;d- Dodał i wpatrywał się w oczy dziewczyny.

Ostatnio edytowany przez Takeru Toretto (2013-09-09 13:44:13)

Offline

 

#12 2013-09-09 15:27:12

 Tomi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 28
Punktów :   
Godność: Tomi Hara
Orientacja: Hetero..chyba o.O
Wiek: 17
Moc: Brak,hoho =3=

Re: Dworzec centralny

Dziewczyna spojrzała na niego i belkę rzuciła gdzieś w bok,mając nadzieję,że nie będzie musiała już jej używać. Jak coś to ucieknie,o. Westchnęła.
-Musiałam-powiedziała bezbarwnym głosem i usiadła na ławkę.
-Co w tym dziwnego? Nie tylko wygląd się liczy- dodała i przeczesała włosy palcami. Wnętrze...ważna rzecz przy doborze partnera,nie prawda? Ale o czym my tu..? A,tak.
-Już mówiłam,dam sobie radę-uniosła wzrok. W ogóle to czemu on chciał jej pomóc,co? Chyba nie robił tego z dobroci serce,nieprawda? Chociaż kto wie.
-To było sobie znaleźć inną ofiarę-prychnęła,odwracając sie.

Offline

 

#13 2013-09-09 15:51:00

Takeru Toretto

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 94
Punktów :   
Godność: Takeru Toretto
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 21
Moc: Utwardnianie Skóry.
Ubiór: Luźny

Re: Dworzec centralny

- Może i musiałaś ale czemu tak mocno ?! -,- Powiedział i się lekko uśmiechnął.
- Dobra mniejsza oto było minęło.- Dodał po chwili.
Nie zrywając wzroku z dziewczyny.
-Ta może nie tylko wygląd ale on też dużo daje ;p Mnie "Bóg" nie obdarzył wyglądem nie to co ciebie jak widać ;P- Odpowiedział po chwili wstał by się wyprostować. Słysząc co dziewczyna powiedziała chciał się wytłumaczyć i powiedział jej:
-No niby powiedziałaś to nie ale wolałem się upewnić ale jak sama chcesz. Nie chcę być nachalny.
Powiedział dziewczynie i zaraz znowu dodał swoje ostatnie 3 litery :
-Tsaaa, mogłem ale tak jakoś wyszło jeszcze raz sorry. Po co ten foch od razu ? xp - Powiedział i pomyślał. Czemu ja się wg jej tłumaczę? Nie ma co ładna jest ale ja i ... Nieee co mi przychodzi do głowy. Po czym chłopak podrapał się po głowie z szerokim uśmiechem na twarzy.

Ostatnio edytowany przez Takeru Toretto (2013-09-09 16:08:19)

Offline

 

#14 2013-09-14 11:24:20

 Tomi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 28
Punktów :   
Godność: Tomi Hara
Orientacja: Hetero..chyba o.O
Wiek: 17
Moc: Brak,hoho =3=

Re: Dworzec centralny

Dziewczyna odgarnęła włosy z czoła.
-Czemu mocno?-zaśmiała się. Poprawiła kurtkę i zarzuciła włosami do tyłu,co by jej do oczu nie leciały.
-Bo mogę-dodała,również się śmiejąc. To naprawdę było mocno? Chyba nie...już miała się odwrócić i się pożegnać,ale nie. Przecież nie może dać jej spokoju. W zgodzie z nim kiwnęła głową i czekała czy jeszcze coś powie. Oczywiście,że powie.
-Który raz mam powtarzać,że nie jestem. To takie trudne do zrozumienia?-zapytała,chowając ręce do kieszeni,przewracając przy tym oczami. W końcu opadła na ławkę,podpierając brodę na dłoniach. Zerknęła na niego
-A kto powiedział,że ja się focham?- zapytała,parskając ironicznym śmiechem.

Offline

 

#15 2013-09-14 11:45:15

Takeru Toretto

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 94
Punktów :   
Godność: Takeru Toretto
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 21
Moc: Utwardnianie Skóry.
Ubiór: Luźny

Re: Dworzec centralny

Słysząc co mówi dziewczyna powiedział :
-No co a może słabo ? Jak już mówiłem mniejsza oto. - Powiedział i dodał:
-Dobra nie to nie chciałem pomóc.-Chłopak słysząc, że dziewczyna nie chce jego pomocy zrozumiał to i dał sobie spokój.
-No co a może nie masz focha ? -Dodał z uśmieszkiem na twarzy. Widząc, że dziewczyna nie chce jego pomocy powiedział:
-Skoro nie chcesz mojej pomocy to ja może sobie pójdę ? Nie będę Ci przeszkadzał bo widzę, że masz dużo lepsze rzeczy do roboty niż gadanie ze mną.-Powiedział dziewczynie nie zrywając z niej wzroku widząc, że jest jej zimno pyta.
-Chcesz może moją bluze? Bo widzę, że Ci zimno.- Zapytał.

Offline

 
body { position: relative; background-image: url(http://img32.imageshack.us/img32/6935/inlp.jpg); background-repeat: no-repeat; background-repeat-x: no-repeat; background-repeat-y: no-repeat; background-position: center top; padding:0px; margin:0px }

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mt2destiny.pun.pl www.tstramwaj2.pun.pl www.booking.pun.pl www.skrunowo.pun.pl www.ozwierzakach.pun.pl