Crime City

Crime City

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2013-08-28 20:53:37

 ScarFace

Mieszkaniec

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 41
Punktów :   
Godność: Axel Denager
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 19 lat
Moc: Analiza

Re: Główna Ścieżka

Zacząłem owijać swoją rękę, po czym rozerwałem drugą końcówkę bandaża na dwie części. Na nadgarstku zawiązałem węzeł ratowniczy, który na spokojnie można było zawiązać w kilka sekund jedną ręką, po czym zrobiłem to samo po drugiej stronie.
-Dziękuję - uśmiechnąłem się do niej lekko - czemu tak cię interesuje o czym oni rozmawiają? Jesteście znajomymi? Swatka? Była którejś z tej dwójki?

Ostatnio edytowany przez ScarFace (2013-08-28 20:53:55)


"W mroku jest tyle światła ile życia w otwartej róży..."

"Ile razy Bóg może dawać szanse? Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług, jak dziś przypomniał sobie Bóg..."

Offline

 

#17 2013-08-28 22:15:04

Megi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 25
Punktów :   
Godność: Megan Luisa Valentina Liddel
Orientacja: Hetero
Wiek: 24
Moc: Znikanie (teleportacja)
Ubiór: Naked Time xDD

Re: Główna Ścieżka

Cóż...wyglądało na to, że nie sprzeda mu nic...ale mimo to za bardzo jej się nudziło ,żeby tak po prostu sobie zniknąć na zasadzie "nie to nie". Kto wie, może wyniknie z tego coś ciekawego. Przecież życie nie kończy się na sprzedaży dragów...było też wiele innych sposobów na zarobek. Ale kto powiedział, że musi się akurat w tym momencie na tym skupiać. Co prawda większość jej życia kręciło się w okół tego, ale czasem można trochę odpuścić. Schowała papierosy i wypuściła z siebie chmurę czarnego dymu. Spojrzała w jego stronę.
- Szczerze mówiąc nie wiem. W tym mieście prawie wszyscy się znają... - Chyba nie musiała dodawać co ma na myśli. Oczywiste było to, że chodzi o interesy. Każdy kto miał z tym jakikolwiek związek wiedział o czym mowa. Wystarczyło się spotkać...nie musiały być to jakieś większe znajomości, żeby chociażby dobić targu.
- ...A nawet jeśli to czemu mielibyśmy się nie poznać? - Oparła głowę o ławkę i uśmiechnęła się.

Ostatnio edytowany przez Megi (2013-08-28 22:16:39)

Offline

 

#18 2013-08-28 22:49:41

Silva

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-05
Posty: 29
Punktów :   
Godność: Camille Crimson (Crison)
Orientacja: Aseksualna
Wiek: 23
Moc: Tarcza Fizyczna i Psychiczna
Ubiór: Skąpy <3

Re: Główna Ścieżka

- Sęk w tym, że mało nie to interesuje. Po prostu jakoś trzeba zacząć rozmowę idioto. - burknęła do niego wyciągając paczkę fajek z kieszeni i wsuwając jeden między usta, a potem zapalając go. Zaciągnęła się mocno, a później zlustrowała go spojrzeniem. - I po co ci to było? - posłała mu wymowne spojrzenie mając na myśli jego poharataną dłoń. W między czasie zerkała kątem oka na pozostałą dwójkę rozmawiającą w pobliżu. Jakie to miasto małe, a jednocześnie wielkie.... pomyślała z chorym rozczuleniem tym faktem.

Offline

 

#19 2013-08-28 23:15:49

 ScarFace

Mieszkaniec

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 41
Punktów :   
Godność: Axel Denager
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 19 lat
Moc: Analiza

Re: Główna Ścieżka

-Czyżby panna jak sądzę Silva martwiła się na człowieka, na którego patrzy z pogardą? - zapytałem, zdejmując drugą rękawice z drugiej ręki, na której nie było żadnej rany czy zadrapania - Czasami trzeba włożyć dużo wysiłku w poprawienie zdolności. Jestem komuś to winny.
Wyłapałem kilka słów, o których rozmawiała dwójka osób na ławce.
-Dilerka - rzuciłem cicho do Silvy.


"W mroku jest tyle światła ile życia w otwartej róży..."

"Ile razy Bóg może dawać szanse? Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług, jak dziś przypomniał sobie Bóg..."

Offline

 

#20 2013-08-29 02:06:20

Silva

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-05
Posty: 29
Punktów :   
Godność: Camille Crimson (Crison)
Orientacja: Aseksualna
Wiek: 23
Moc: Tarcza Fizyczna i Psychiczna
Ubiór: Skąpy <3

Re: Główna Ścieżka

- Śnij dalej. - westchnęła tylko dalej paląc swojego papierosa. Dym nikotynowy zazwyczaj ją uspokajał jeśli miała fajki pod ręką. Chociaż kto wie czy i nie od niego brało się jej szaleństwo. Cóż... schizofrenia wzięła się u niej w końcu po odstawieniu dragów. Niektórych rzeczy nie da się uniknąć. W jednej chwili zmienił jej się nastrój. Z wesołym uśmiechem poklepała chłopaka po plecach.
- To podejdźmy się przywitać! Dilerka to moje klimaty! - zaśmiała się głośno ciągnąć go za ramię w kierunku siedzącego na ławce chłopaka i dziewczyny obok niego. Pomachała im z daleka, a potem obcasem zgasiła papierosa. - Kogo to ja widzę.... gołąbeczki.

Offline

 

#21 2013-08-29 13:43:54

Kyoya

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 111
Punktów :   

Re: Główna Ścieżka

Chłopak spojrzał na nią z lekkim uśmiechem. Lubił takich ludzi którzy są optymistycznie nastawieni do świata.
- Nazywam się Tategami Kyoya - Przedstawił się.
Nie lubił tego robić jednak nie wypadało się nie przedstawiać przed kobietą.
- Zawsze trzeba chociaż spróbować - Dodał po chwili a na jego twarzy znów zagościł lekki uśmiech.
Dostrzegł że zbliża się do nich jakaś białowłosa dziewczyna. Westchnął cicho ponieważ już mniej więcej domyślał się kto to może być. Nic się nie odzywał poczeka jak akcja się rozwinie.

Offline

 

#22 2013-08-29 18:30:26

Megi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 25
Punktów :   
Godność: Megan Luisa Valentina Liddel
Orientacja: Hetero
Wiek: 24
Moc: Znikanie (teleportacja)
Ubiór: Naked Time xDD

Re: Główna Ścieżka

Ta odpowiedź była idealnym rozwiązaniem. Kiwnęła głową i ponownie się uśmiechnęła. Optymizmu jej nie brak.
- Dokładnie. Megan Liddel. Bardzo mi miło. - Wciągnęła do niego dłoń. Wtedy jednak coś zwróciło jej uwagę. Machająca z daleka białowłosa. Po chwili wcale nie była tak daleko. Znała ją? Cóż...równie dobre pytanie jak to co zadał chłopak. Odpowiedź tez była taka sama. To nie miało znaczenia ani sensu. Może się znają, a może nie. Nie wiadomo. Komentarz jednak trochę ją zaskoczył. Cóż oczywiste było to, że każdy chyba lubi się drażnić, a ta oto osóbka to już z całą pewnością. Ale czy faktycznie wyglądają jak para?
-Hm? - Nie ukrywała zaskoczenia tą sytuacją bo po co. Jednak na jej twarzy pomimo lekkiego zdziwienia wciąż górował spokój i może nawet rozbawienie.

Offline

 

#23 2013-08-29 19:13:43

 ScarFace

Mieszkaniec

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 41
Punktów :   
Godność: Axel Denager
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 19 lat
Moc: Analiza

Re: Główna Ścieżka

-Nie ciągaj mnie za sobą... - powiedziałem ciszej do Silvy, próbując wyrwać rękę z jej uścisku - To nie moje klimaty. To całe ćpanie itd.
"To nie mój świat, a oni wyglądają na niebezpiecznych. Znaczy tylko ten chłopak... bije od niego dziwna aura."
Niestety było już za późno na wycofanie się.
-Przepraszam za nią - uśmiechnąłem się do nich - Taki ma charakter i nic już tego nie zmieni.

Ostatnio edytowany przez ScarFace (2013-08-29 19:16:45)


"W mroku jest tyle światła ile życia w otwartej róży..."

"Ile razy Bóg może dawać szanse? Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług, jak dziś przypomniał sobie Bóg..."

Offline

 

#24 2013-08-29 20:27:19

Silva

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-05
Posty: 29
Punktów :   
Godność: Camille Crimson (Crison)
Orientacja: Aseksualna
Wiek: 23
Moc: Tarcza Fizyczna i Psychiczna
Ubiór: Skąpy <3

Re: Główna Ścieżka

Zrobiła nieco nadąsaną minkę kiedy nikt należycie się z nią nie przywitał.
- Kyoya-san, jak tak możesz? Ohayo Gozaimasu? - podrzuciła mu po chwili znów uśmiechając się wesoło. Spojrzenie pełne wyższości posłała chłopakowi, którego przyciągnęła. - Próbujesz mi odmówić czegoś? Chyba się nie nauczyłeś gdzie twoje miejsce. - rzuciła tonem tak lodowatym, że dziw iż powietrze zachowało swoją konsystencję. Jednocześnie uśmiechając się niewinnie. Axel nie wie na co się porywa.

Offline

 

#25 2013-08-29 21:54:00

 ScarFace

Mieszkaniec

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 41
Punktów :   
Godność: Axel Denager
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 19 lat
Moc: Analiza

Re: Główna Ścieżka

"Coś jest tu bardzo nie tak... Oni się znają? Więc po co chciała ich podsłuchać? Może tylko chciała się dowiedzieć ile usłyszałem?"
-Ja wiem gdzie jest moje miejsce i na pewno nie jest ono pod Tobą Silva - wyrwałem się jeszcze raz tylko, że tym razem złapałem ją za dłoń oraz ponownie spojrzałem w oczy - Za kogo ty się uważasz, ze tak traktujesz nowo poznanych ludzi?
Odbiłem piłeczkę i zaostrzyłem jeszcze bardziej atmosferę wokół nas. Można powiedzieć, że anioły między nami drżały.

Ostatnio edytowany przez ScarFace (2013-08-29 21:54:32)


"W mroku jest tyle światła ile życia w otwartej róży..."

"Ile razy Bóg może dawać szanse? Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług, jak dziś przypomniał sobie Bóg..."

Offline

 

#26 2013-08-29 23:40:37

Kyoya

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 111
Punktów :   

Re: Główna Ścieżka

Kyoya spojrzał na białowłosą po czym lekko sfrustrowany odwrócił głowę na bok.
- Czego tu szukasz? - Spytał już patrząc na nią.
Nie mógł prowadzić konwersacji nie nawiązując kontaktu wzrokowego. Takie zachowanie było by bardzo nieodpowiednie względem drugiej osoby.
- Megan to jest Silva ale nie zaprzątaj sobie nią głowy - Powiedział z lekkim rozbawieniem w głosie.
Tak to był ich teren a ona się w niego zagłębiała co mogło ją doszczętnie zgubić zwłaszcza iż trafiła na kogoś takiego jak Kyoya. On lubił się bawić kosztem drugiej osoby. Spojrzał na chłopaka którego przyprowadziła. Zmierzył go wzrokiem po czym znów skierował się do swojej nowo poznanej towarzyszki.
- Co Cię tutaj sprowadza? - Zapytał kompletnie olewając tamtą dwójkę.
No tak powiedział co najważniejsze i teraz może mieć ich głęboko w poważaniu. Nie oczekiwał żadnej odpowiedzi ani nic podobnego co mogło by zakłócić jego spokój.

Offline

 

#27 2013-08-30 00:18:28

Megi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 25
Punktów :   
Godność: Megan Luisa Valentina Liddel
Orientacja: Hetero
Wiek: 24
Moc: Znikanie (teleportacja)
Ubiór: Naked Time xDD

Re: Główna Ścieżka

Wyglądało na to, że białowłosa i nie była mu obca. mimo to całkowicie olał ją i jego towarzysza...sama czuła się pogubiona w tej dziwnej sytuacji więc postanowiła pójść w jego ślady i również nie przejmować się ich obecnością. Widocznie nie byli tego warci. Powróciła do przerwanej rozmowy. Hmmm co mogło ją tu sprowadzać... Słońce? Ławeczki? Może wiewiórki? Sprowadzało ją tu to co wszystkich, a przynajmniej większość.
- Co mnie sprowadza?- westchnęła - Interesy...a co innego?...Każdy ma jakiś cel i każdy stara się do niego dążyć...jedni handlują inni się sprzedają...każdy ma jakiś sposób. Niektórzy robią to po to żeby się wzbogacić, jedni chcą przejąć władzę...nawet nie zauważają kiedy staje się to częścią ich życia...a zresztą ca ja będę ci tu pieprzyć...sam dobrze pewnie wiesz -Uśmiechnęła się ponownie ... wszystko robiła z takim spokojem...Spojrzała w niebo, a jej papieros właśnie się kończył. Zaciągnęła się ostatni raz i zgasiła go.

Offline

 

#28 2013-08-30 00:24:12

Kyoya

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 111
Punktów :   

Re: Główna Ścieżka

Kyoya spojrzał na nią. Go w tym mieście trzymała "rodzina" i to właśnie dla niej żył. Gotów był by wskoczyć w ogień gdyby tylko Nero mu to nakazał. Uśmiechnął się do niej po czym odpalił swoją fajkę. Ściągnął kilka machów i dopiero po nich wypuścił dym który skumulował się mu w płucach.
- Każdy robi to na czym mu zależy i tego też chroni - Powiedział ze stoickim spokojem.
Silva i ten koleś dalej koło nich stali jednak Tategami nie zwracał na nich specjalnej uwagi. Wolał się zająć nawiązywaniem bliższych relacji z Megan niż marnować swój cenny czas na kogoś takiego.

Offline

 

#29 2013-08-30 00:44:53

Megi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 25
Punktów :   
Godność: Megan Luisa Valentina Liddel
Orientacja: Hetero
Wiek: 24
Moc: Znikanie (teleportacja)
Ubiór: Naked Time xDD

Re: Główna Ścieżka

- A ty? Czego chronisz? - Czasem powinna ugryźć się w język. Nawet nie chodziło o to, że coś wygada bo tu można ja pochwalić za grobowe milczenie, ale w jej wypadku chodzi raczej o to , że mówi wszystko prosto z mostu. Nie lubi zbędnego mijania się z celem. no chyba, że właśnie takie ma zadanie to potrafi kręcić do upadłego. Nie zawsze tego żałowała...Czasem zdarzało jej się przez to kogoś zdenerwować albo uradzić. Nie robiła tego z ciekawości czy złośliwości ,chociaż lubiła czasem być złośliwa, ale po prostu taka była. Popatrzyła mu w oczy z zaciekawieniem ,ale nie opuszczał jej optymistyczny spokój. Uśmiechnęła się lekko w jego stronę i założyła nogę na nogę. Oparła łokieć o kolano, a głowę o dłoń wciąż nie spuszczając z niego wzroku i nie odpuszczając delikatnego uśmieszku.

Offline

 

#30 2013-08-30 00:50:50

Kyoya

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 111
Punktów :   

Re: Główna Ścieżka

Kyoya spojrzał na nią a na jej pytanie nie odpowiedział. Nie dlatego że nie mógł czy coś po prostu nie miał ochoty odpowiadać na tego typu pytania. Były tutaj aż trzy osoby z różnych frakcji które mogły by zrobić z tymi informacjami bardzo dużo złych dla niego rzeczy.
- Idę stąd - Powiedział wstając z ławki.
Spojrzał na nią i złapał ją za rękę.
- Ale ty idziesz ze mną - Dodał po chwili i lekko się uśmiechnął.
No tak Tategami nie pozwolił by jej zostać samej z Silvą bo nieciekawie by się to skończyło gdyż znał już trochę białowłosą a może raczej wiedział wiele na jej temat bo rozmawiać to oni nie rozmawiali nigdy no chyba że jakieś pojedyncze zdania jak teraz. Po chwili we dwójkę opuścili aleję.

<z/t x2>

Offline

 
body { position: relative; background-image: url(http://img32.imageshack.us/img32/6935/inlp.jpg); background-repeat: no-repeat; background-repeat-x: no-repeat; background-repeat-y: no-repeat; background-position: center top; padding:0px; margin:0px }

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sercesmoka.pun.pl www.narutomojadroganinja.pun.pl www.akkatsuki.pun.pl www.shine.pun.pl www.mgskijumping.pun.pl