Crime City

Crime City

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-09-01 23:55:42

 ScarFace

Mieszkaniec

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 41
Punktów :   
Godność: Axel Denager
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 19 lat
Moc: Analiza

Ul. Troyer'a mieszkanie 7

Mieszkanie należące do Axela Denagera.
Jest to dom nie wyróżniający się od innych niczym z zewnątrz, ale wewnątrz został lekko zmieniony. Właściciel mieszka w nim od kilku dni, więc jeszcze niektóre rzeczy znajdują się w pudłach składowanych na dzień dzisiejszy w pokoju gościnnym.
W skład mieszkania wchodzi łazienka, kuchnia, salon, mały hol oraz trzy pokoje na piętrze. Pierwszy z nich zajęty jest przez Axela, drugi to gościnny, a w ostatnim znajduje się wolne pomieszczenie z łóżkiem, kilkoma szafami, oknem i balkonem.
Pokój właściciela znajdował się najdalej ze wszystkich. Drzwi mieściły się na samym końcu korytarza po lewej stronie. W pomieszczeniu znajdowały się dwie szafy, jedno duże dwuosobowe łóżko, a obok niego po dwóch stronach znajdowały się małe szafki nocne. Na ścianie naprzeciw drzwi znajdowało się dość spore okno z dużym parapetem, na którym można było usiąść i obserwować ludzi przechodzących po pobliskim chodniku za domem. Podłoga była wykonana ze świerkowego drewna, a dokładniej paneli tego rodzaju.
W salonie rozwieszony został sprzęt treningowy, czyli jeden worek treningowy oraz drążek do podciągania się. W jednym z rogów znajdował się materac na którym leżały hantle ze zmienną wagą oraz ciężarki zamienne. Z tego pomieszczenia można było udać się do holu, albo do ogródka za domkiem.
Kuchnia została wyposażona w najpotrzebniejsze przedmioty oraz stół z czterema krzesłami składanymi, przy którym można było spokojnie usiąść oraz zjeść.
W małym holu znajdował się wieszak naścienny gdzie goście zostawiali swoje kurtki, płaszcze i tym podobne przedmioty. Pomieszczenie, w którym mieściły się schody i cztery pary drzwi prowadzące do innych części domu. Z tego miejsca można było, wyjść na dwór, wejść na piętro domu, do łazienki, do kuchni i do salonu.
Łazienka wyłożona białymi (chyba bardziej alabastrowy czy perłowy, ale nie jestem kobietą by wiedzieć jaki to jest dokładnie kolor) płytami z jakimiś kwiatami o kolorze fioletowym ( lub znowu jakimś jagodowy). Wanna, kibel, umywalka, a nad nią lustro, pralka oraz szafka na przybory do higieny.
W domu znajdowała się ukryta broń, a dokładniej dwa czarne pistolety zakupione zaraz po przyjeździe do miasta, a przed kupnem mieszkania.


Ul. Troyer'a mieszkanie 7


POST

Axel truchtem podbiegł do drzwi. Zatrzymał się przy nich, wyciągając klucze do mieszkania. Otworzył je, po czym wszedł, stawiając zaraz przy wieszaku bokena.
-Zaciekawiła mnie ta dziewczyna - powiedziałem do siebie zdejmując buty, które po wykonanej czynności odwróciłem czubami w stronę wyjścia - Będę musiał spotkać się z nią jeszcze raz... i zapytać o wcześniejsze gangi na tym terenie
Szybkim ruchem wstałem i przemieściłem się na piętro gdzie znajdował się pokój gościnny. Po otwarciu do niego drzwi z przyzwyczajenia rozejrzałem się po pomieszczeniu, jednak wszystko leżało jak przy ostatniej mojej wizycie. Otworzyłem jedno z pięciu pudełek.
-Przydałoby się jeszcze pouczyć o słabych punktach - podniosłem pierwszą książkę z brzegu kartonu - "Punkty witalne, czyli tajemnice ciała ludzkiego". Brzmi dobrze
Zabrałem ze sobą książkę i udałem się do swojego pokoju. Znów ten odruch... Czas zwolnił, a ja przeanalizowałem cały pokój pod względem niebezpieczeństw. Nic nie znalazłem.
"Muszę nauczyć się kontrolować tą moc."
W tym momencie przypomniała mi się dziewczyna z parku, która w jednej sekundzie pojawiła się na sąsiedniej ławce oraz ten mężczyzna, który rozdrażnił Silvę.
"Oni też mogą coś wiedzieć... przydałoby się ich znaleźć i porozmawiać z nimi."
Usiadłem na parapecie oparty o ścianę, patrząc na pobliski chodnik.
"Muszę znaleźć jakąś prace... wykupiłem to mieszkanie na trzy miesiące z góry, ale jednak..."
Otworzyłem książkę na pierwszej stronie i zacząłem ją czytać.

Ostatnio edytowany przez ScarFace (2013-09-03 20:37:49)


"W mroku jest tyle światła ile życia w otwartej róży..."

"Ile razy Bóg może dawać szanse? Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług, jak dziś przypomniał sobie Bóg..."

Offline

 
body { position: relative; background-image: url(http://img32.imageshack.us/img32/6935/inlp.jpg); background-repeat: no-repeat; background-repeat-x: no-repeat; background-repeat-y: no-repeat; background-position: center top; padding:0px; margin:0px }

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legendsoflodz.pun.pl www.nlp-perswazja.pun.pl www.krolikathome.pun.pl www.msaug.pun.pl www.mc-rpg.pun.pl