#31 2013-08-30 01:51:11

Silva

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-05
Posty: 29
Punktów :   
Godność: Camille Crimson (Crison)
Orientacja: Aseksualna
Wiek: 23
Moc: Tarcza Fizyczna i Psychiczna
Ubiór: Skąpy <3

Re: Główna Ścieżka

Znudzili ją. Zdecydowanie i permanentnie olała całe towarzystwo jednym sprawnym ruchem uwalniając dłoń z uścisku Axela. O dziwo na jej oblicze powrócił ten szaleńczy wyraz z wcześniej. Wyjęła znów paczkę i patrząc ze spokojem na oddalającą się parką zaciągnęła się papierosem.
- Nero famiglia. Kolejny raz wystawiacie moją cierpliwość na próbę. - mruknęła bardziej do siebie niż do towarzysza. Potem zmierzyła go wzrokiem oceniając jego przydatność. - Hm... za młody, co najwyżej na kochanka by się nadawał chociaż... jeszcze by mnie uznali za pedofilkę. - rozmawiała sama ze sobą jakby chłopaka wcale obok nie było. Skutki uboczne schizofrenii i palenia fajek.

Offline

 

#32 2013-08-30 02:14:54

 ScarFace

Mieszkaniec

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 41
Punktów :   
Godność: Axel Denager
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 19 lat
Moc: Analiza

Re: Główna Ścieżka

"Co znowu? Przydałoby się unikać takich jak ona, ale... chociaż może mieć ciekawe informacje"
-Nero famiglia? Wystawiają na próbę Twoją cierpliwość? Czy to nie jest jeden z tutejszych gangów? - po chwili przeszedł go dreszcz na myśl co ona może mieć w głowie - poczekaj... kim?
Zawahałem się na chwilę.
"Jak można powiedzieć takie słowa przy dopiero co poznanej osobie?"
-Zresztą nie musisz odpowiadać na pytania. Przecież się nie znamy.
Zasugerowałem ruchem głowy, by przejść się wzdłuż drogi prowadzącej do bramy wyjściowej z parku.
-Ale nie zaszkodziłoby się poznać, prawda? - zapytałem jej, uśmiechając się łagodnie.


"W mroku jest tyle światła ile życia w otwartej róży..."

"Ile razy Bóg może dawać szanse? Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług, jak dziś przypomniał sobie Bóg..."

Offline

 

#33 2013-08-30 16:42:45

Silva

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-05
Posty: 29
Punktów :   
Godność: Camille Crimson (Crison)
Orientacja: Aseksualna
Wiek: 23
Moc: Tarcza Fizyczna i Psychiczna
Ubiór: Skąpy <3

Re: Główna Ścieżka

- Naprawdę mnie nie znasz? Nic ci się nie kojarzy? - pokręciła z niedowierzaniem głową nad tym jak bardzo niedoinformowani są cywile na Jego terenie. Żałosne. Stwierdziła w myślach krótko, a potem posłała chłopakowi chłodne spojrzenie. - Silva, Carmen, Camille Crimson, Crison. Crimson Blade. Szefowa. Wariatka. Jak zwał, tak zwał. Miło mi. - rzuciła ze złośliwym uśmieszkiem, a potem znów pokręciła głową.
- Nie sądzisz, że jesteś za młody by mnie gdzieś zabierać? - zaśmiała się cicho biorąc pod uwagę jego niewiedzę o swoim wieku.


// Nie ma to ja mieć milion imion i nazwisk xD

Offline

 

#34 2013-08-30 17:06:14

 ScarFace

Mieszkaniec

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 41
Punktów :   
Godność: Axel Denager
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 19 lat
Moc: Analiza

Re: Główna Ścieżka

-Jakoś dalej Cię nie kojarzę. Nie pochodzę stąd i mało wiem o tym mieście - odpowiedziałem, patrząc w niebo, po czym gdy zacząłem ponownie mówić mój wzrok powędrował prosto w twarz Silvy - W takim razie przedstawię się mniej więcej jak ty choć nie wiem czy to będzie taktowne. Axel, Ciemność, Axel Denager, medyk. Też mi miło.
Na mojej twarzy ponownie pojawił się lekki uśmieszek, a prawą ręką odgarnąłem włosy, które opadły mi na twarz.
-Chciałem się po prostu z Tobą przejść i poznać bliżej. Może byś mi wyjaśniła czym jest Crimson Blade?


"W mroku jest tyle światła ile życia w otwartej róży..."

"Ile razy Bóg może dawać szanse? Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług, jak dziś przypomniał sobie Bóg..."

Offline

 

#35 2013-08-30 19:39:00

Silva

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-05
Posty: 29
Punktów :   
Godność: Camille Crimson (Crison)
Orientacja: Aseksualna
Wiek: 23
Moc: Tarcza Fizyczna i Psychiczna
Ubiór: Skąpy <3

Re: Główna Ścieżka

- Cóż... każdy tutaj zna nazwy gangów poza tobą.... jak bardzo nowy jesteś? - mruknęła cicho tak, że ledwo pewnie to usłyszał. Wysłuchała go z ironicznym uśmieszkiem, a potem zrobiła parę kroków przed siebie. Zakręciła się w miejscu i wyciągnęła rękę wskazując na niego. - Zaciekawiłeś mnie więc opowiem ci co nieco o życiu w tym miejscu! Szefowie gangu to jakby bogowie tego miejsca, najbogatsi, najlepsi, najbardziej utalentowani. Cóż... i najpiękniejsi. Więc czemu ja jestem jedną z nich? Przypadek... albo szczęście. Jedno z dwóch w każdym razie. - zaśmiała się cicho i zaczęła iść przed siebie. - Crimson Blade to mój gang. Moja mała rodzinka, moje zwierzaczki i moje ukochane dupy do skopania gdy coś zjebią.

Offline

 

#36 2013-08-30 20:15:24

 ScarFace

Mieszkaniec

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 41
Punktów :   
Godność: Axel Denager
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 19 lat
Moc: Analiza

Re: Główna Ścieżka

"Szefowa gangu? Jakoś na to nie wygląda, ale ja też nie wyglądam na inteligentnego człowieka, który ukończył uniwersytet Harvardzki"
-Jestem tu od kilku dni - powiedział podążając za Silvą, gdy zobaczył, że odchodzi.
Po chwili był już przy niej.
-Czemu, więc "Bogini" zaczepiła takiego pionka jak ja? - zapytał patrząc na jej prawy profil twarzy.

Ostatnio edytowany przez ScarFace (2013-08-30 20:15:34)


"W mroku jest tyle światła ile życia w otwartej róży..."

"Ile razy Bóg może dawać szanse? Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług, jak dziś przypomniał sobie Bóg..."

Offline

 

#37 2013-08-31 15:59:24

Silva

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-05
Posty: 29
Punktów :   
Godność: Camille Crimson (Crison)
Orientacja: Aseksualna
Wiek: 23
Moc: Tarcza Fizyczna i Psychiczna
Ubiór: Skąpy <3

Re: Główna Ścieżka

- Ponieważ wydałeś mi się przydatny jako pionek. Nie myśl, żeby sobie od razu schlebiać. - parsknęła śmiechem w odpowiedzi. Jej nastroje zmieniały się szybciej niż dało się to stwierdzić. W jednej chwili potrafiła się szeroko uśmiechać, a w następnej mogła już wbijać komuś nóż w serce.
- Powiedz mi dokładnie co potrafisz i ile wiesz o tym mieście.. - jeśli się nie spojrzało teraz na jej dłonie kiedy zapalała papierosa nie dało się dostrzec tego drgnięcia jakie miało miejsce. Zerknęła dyskretnie w dół na swoje dłonie, a potem zaklęła szpetnie starając się opanować odruch. Niczego się nie bała. Przedawkowała nikotynę, znowu.

Offline

 

#38 2013-09-01 01:54:50

 ScarFace

Mieszkaniec

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 41
Punktów :   
Godność: Axel Denager
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 19 lat
Moc: Analiza

Re: Główna Ścieżka

-Mieszkam na tyle długo w tym mieście, by pamiętać adres swojego mieszkania - powiedział, zerkając na dziewczynę, która zapalała kolejnego papierosa - ale nie na tyle długo by zrozumieć panujące tu zasady.
Mimowolnie spojrzał na dłonie Silvy, które na chwile zamarły jakby coś się stało.
"Który to papieros?"
-Moje umiejętności? - spojrzał przed siebie jakby szukał odpowiedzi w nicości - myślę, że dość porządnie opanowałem walkę wręcz oraz dział medycyny, co mi tylko pomaga w życiu- ponownie spojrzał na dziewczynę i szybkim ruchem zabrał Silvie papierosa z dłoni tak by go nie zgnieść
"Wiem, że ją tylko rozzłoszczę, ale nie mogę pozwolić by się tym truła"
-Ile już wypaliłaś dzisiaj tego świństwa?


"W mroku jest tyle światła ile życia w otwartej róży..."

"Ile razy Bóg może dawać szanse? Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług, jak dziś przypomniał sobie Bóg..."

Offline

 

#39 2013-09-01 11:02:11

Silva

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-05
Posty: 29
Punktów :   
Godność: Camille Crimson (Crison)
Orientacja: Aseksualna
Wiek: 23
Moc: Tarcza Fizyczna i Psychiczna
Ubiór: Skąpy <3

Re: Główna Ścieżka

- Oddaj. - zażądała tylko jednym słowem, a samo jej spojrzenie powinno być wystarczającą groźbą przez kolejnym takim zuchwalstwem. Widać było, że nie znał zasad. Szefów jak ona nie można drażnić, ale tego nauczy się z czasem... ewentualnie skończy swe życie kiedy zrozumie tę zasadę.
- Czyli jesteś w miarę przygotowany na to miasto. - mruknęła od niechcenia, a potem jej spojrzenie znów stało się surowe kiedy warknęła. - Nie twoja sprawa. Mam ich więcej, a teraz żegnam cię przybłędo. - zakręciła się na pięcie, fuknęła niczym kotka i odeszła szybkim krokiem. Nieprzewidywalna. Cała ona.

zt.

Offline

 

#40 2013-09-01 20:00:45

 ScarFace

Mieszkaniec

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 41
Punktów :   
Godność: Axel Denager
Orientacja: Heteroseksualny
Wiek: 19 lat
Moc: Analiza

Re: Główna Ścieżka

-Kolejna wywyższająca się osoba, która myśli, że jest wyżej postawiona niż inni - powiedział cicho, patrząc jak Silva odchodzi - Nie zwracasz uwagi na słabsze ogniwa i nie traktujesz ich poważnie.
Papieros, który trzymał w dłoni był marki bardzo ekskluzywnej. Zwykły szary człowiek nie mógłby mieć ich zbyt wiele bo są po prostu za drogie. Dużo razy takie widywał u starszych znajomych na Harvardzie, gdzie bogacze posyłali swoje dzieci.
Rzucił go na ziemi i zgniótł prawą nogą.
-Bardzo źle robisz Szefowo Crimson Blade. Także wiele musisz się nauczyć.
Obrócił się na pięcie, idąc w przeciwną stronę niż Silva.
"Muszę więcej dowiedzieć się o gangach w tym mieście... może coś wiedzą o wydarzeniu sprzed kilku lat oraz tym kartelu... Tylko jak on się nazywał? Chyba najpierw muszę zajść na posterunek policji by zdobyć informacje o poprzednim Naczelniku, ale to już nie dziś."
Axel truchtem ruszył ku swojemu mieszkaniu na ul. Troyer'a w dzielnicy Liongate.

<z/t>


"W mroku jest tyle światła ile życia w otwartej róży..."

"Ile razy Bóg może dawać szanse? Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług, jak dziś przypomniał sobie Bóg..."

Offline

 
body { position: relative; background-image: url(http://img32.imageshack.us/img32/6935/inlp.jpg); background-repeat: no-repeat; background-repeat-x: no-repeat; background-repeat-y: no-repeat; background-position: center top; padding:0px; margin:0px }

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akkatsuki.pun.pl www.regesta.pun.pl www.narutomojadroganinja.pun.pl www.mgskijumping.pun.pl www.shine.pun.pl